Разделы
Проректор з науково-педагогічної роботи


Фінін Георгій Семенович
     Доктор фізико-математичних наук 

Народився в місті Києві.
 
В 1974 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації та отримав диплом з відзнакою за спеціальністю Електроні обчислювальні машини.
 
В 1981 році захистив дисертацію на тему «Про деякі чисельні способи синтезу оптимальних регуляторів» за спеціальностями Теорія систем, теорія автоматичного регулювання і управління та системний аналіз і Обчислювальна математика. Отримав вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук.
 
В 1988 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника за спеціальністю Автоматизація технологічних процесів та виробництв.
 
В 2001 році захистив дисертацію на тему «Стаціонарні і динамічні моделі та методи розподілу гідроресурсу» за спеціальністю Математичне моделювання та обчислювальні методи. Отримав вчену ступінь доктора фізико-математичних наук.
 
В 2015 році присвоєно вчене звання професора кафедри геоінформатики та фотограмметрії.
 
Автор понад 120 наукових праць. Сфери наукових інтересів: математичне моделювання, управління водними ресурсами,геоінформаційні технології, теорія оптимального управління, системний аналіз, теорія математичних ігор, питання соціальної філософії.

 

Анонси