Календар екологічних дат
Всесвітній день котів
1 березня у всьому світі вшановують братів наших менших - тварин одного з небагатьох видів, здатних жити пліч-о-пліч з людиною і не обтяжуватися цим. Всесвітній день котів, проголошений у 2004 році відзначається 1 березня і мільйони вдячних любителів котів просто зобов'язані сьогодні порадувати своїх вихованців щедрим пригощанням і зайвою порцією уваги. Як стверджують фелінологи, вусаті і смугасті створіння особливо полюбляють почухування за вухами і під підборіддям. За найприблизнішими підрахунками, в світі зараз нараховується від 400 до 600 мільйонів котів, більш всього - в США.

Медики знайшли у котів особливі лікувальні властивості. Виявляється, ці створіння особливо чуйні до проявів хвороб і здатні позитивно впливати на здоров'ї своїх власників. Причому, в більшості випадків навіть не потрібно застосовувати насильство і "прикладати" пухнастого лікаря до хворого місця. Навіть найбезглуздіші і неласкаві кішки самі приходять на допомогу, коли господареві погано.

У деяких країнах кішки знаходяться на особливому державному положенні, наприклад, в Австрії кожній кішці, яка охороняла склади з продовольством у воєнні часи ( а такі випадки зафіксовані), виплачується довічна пенсія у вигляді м'яса і молока, а в Китаї кішок охороняють на законодавчому рівні.
Анонси