Новини
В Оргуському центрі запрацювала дитяча художня виставка «Довкілля очима дітей»
15 червня 2018 року відбулось відкриття дитячої художньої навчально-пізнавальної виставки «Довкілля очима дітей».
Її мета – виховання в молодого покоління українців любові до природи та бережливого ставлення до довкілля через засоби мистецтва.
Організатори намагалися вкотре через  дитяче сприйняття мальовничої природи України привернути увагу дорослих до існуючих проблем довкілля.
Захід відбувся за  ініціативи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  на базі  Оргуського інформаційно-просвітницький центру.      
На виставці було представлено більш ніж 100 робіт юних художників з Києва віком від 3 до 14 років. 
Учасників виставки та гостей привітали заступник директора департаменту-начальник відділу стратегічного планування та екологічної політики Мінприроди Трофименко Наталія,  проректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Микола Мовчан, директор Оргуського інформаційно-просвітницького центру Сєрова Галина.
Всі юні художники отримали дипломи  про участь у виставці «Довкілля очима дітей».
Окрасою заходу стала гра на традиційних народних українських інструментах сімейного вокально-інструментального ансамблю Сальнікових з міста Суми.
Виставка триватиме два тижні за адресою: вулиця В.Липківського, 35  Оргуський інформаційно-просвітницький центр (вхід з двору).  Вхід вільний.
Анонси