Новини
В Академії провели курси підвищення кваліфікації для наукових працівників природно-заповідного фонду України на тему: «Сучасні методи моніторингу біорізноманіття природно-заповідних територій»
15-17 лютого 2017 р. кафедрою заповідної справи були проведені курси підвищення кваліфікації для наукових працівників природно-заповідного фонду України на тему: «Сучасні методи моніторингу біорізноманіття природно-заповідних територій».
Сорок чотири слухача представляли природно-заповідні території України від Закарпаття, Галичини, Поділля, Слобожанщини, Наддніпрянщини та Приазовсько-Причорноморського регіонів: двадцять два національних природних парків та 4 природні та біосферні заповідники.
Із вступним словом до слухачів, відкриваючи навчальний процес, звернувся заступник відділу Департаменту природно-заповідного фонду Мінприроди Парчук Г. В., який доповів про смарагдову мережу України, як складову європейського природоохоронного коридору.
Слухачі прослухали повний курс лекцій із спеціалізованих тем: стану деревостанів та управління лісовими ресурсами, загальних та прикладних проблем екологічного моніторингу, сучасних методів складання спеціалізованих карт природно-заповідного фонду, спостереженням за орнітофауною.
Практична складова курсів була акцентована на польові методи моніторингу довкілля. Заняття провів спеціально запрошений фахівець та практик старший науковий співробітник Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», к.б.н. Панченко С. М.
Всі слухачі отримали свідоцтва про успішне проходження курсів встановленого зразка.

 

 

Анонси