Новини
Урочисті збори з нагоди Дня знань
1 вересня 2017 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулися урочисті збори з нагоди Дня знань- початку нового навчального року. Вітаючи колектив зі святом ректор Академії Олександр Бондар зазначив, що на сьогодні в закладі створені належні умови для успішного здійснення освітнього процесу. Так,в окремих приміщеннях проведено косметичний ремонт, придбано 75 комп’ютерів, 5 інтерактивних дошок, відповідне обладнання для деяких лабораторій ( у планах - забезпечення  обладнанням діючої хімлабораторії, що у м. Жовті води). Зміцнюється і кадровий потенціал Академії. Нині в ДЕА працюють 20 докторів наук і 35 кандидатів наук, діють дві вчені ради (вирішуються питання щодо відкриття третьої - економіка природокористування). У новому навчальному році відновлять свою роботу і деякі Центри, зокрема, сертифікації і стандартизації. Безумовно, навчальний процес також необхідно будувати по-новому, за різними напрямками і відповідно до вимог часу, -- наголосив ректор.
У заході також брали участь і виступили: заступник міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш, директор департаменту стратегії та європейської інтеграції Мінприроди Леся Карнаух; екс-міністр Мінприроди Сергій Поляков; голова наглядової ради при Мінприроди Світлана Берзіна; керівник секції екології київського відділення Малої академії наук України Володимир Назаренко; митрополит Київський і всія України, Предстоятель УАПЦ Блаженніший Макарій.
У своєму вітальному слові Віктор Вакараш підкреслив, що Академія нині має належний освітній потенціал, а також певні досягнення в своїй діяльності. Проте освітяни і науковці закладу мають не заспокоюватися на досягнутому, а постійно підвищувати свій рівень знань і передавати їх на користь людям , суспільству, екологічній галузі. А Леся Карнаух закликала поглиблювати співробітництво Мінприроди та Академії: «Нехай 2017-й рік буде  справді роком  тісної співпраці, щоб ваші знання і наші  рішення успішно працювали  у напрямку розбудови держави й екологічної  сфери».

  
   
  
Анонси