Впровадження сталих державних закупівель
Про стале споживання, екологічну сертифікацію та маркування на Міжнародній науково-практичній конференції «Екологія. Людина. Суспільство» в Національному технічному Університеті України («КПІ»)
12-13 травня 2016 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут» відбулась XIX Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Людина. Суспільство». Вона традиційно зібрала науковців та небайдужих до науки, техніки та довкілля людей з багатьох країн світу.
Напрямки роботи конференції охоплювали наступні теми: «Загальна екологія», «Техноекологія», «Стратегія сталого розвитку у контексті екологічної безпеки».
Цього року ця подія проходила за партнерської участі ВГО «Живої планети», яка є виконавцем ряду заходів інформаційно-просвітницької компанії проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) в рамках проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN).
У пленарному засіданні перед учасниками конференції виступила Галина Бузан, секретар ПК 3 «Оцінка життєвого циклу» технічного комітету стандартизації ТК 82 «Охорона навколишнього природного середовища», яка розповіла про функціонування системи екологічної сертифікації та маркування згідно Технічного регламенту з екологічного маркування та ДСТУ ISO 14024:2002 і досвід  розроблення та застосування екологічних критеріїв оцінки життєвого циклу продукції, впровадження сталих державних закупівель. Також, вона розповіла екологічним активістам: студентами, аспірантами, науковцями з НТУУ «КПІ» та інших наукових закладів щодо можливостей участі у співпраці з ТК 82 в розробці та впровадженні екологічних стандартів і застосування екологічних критеріїв при здійсненні державних закупівель.
 
Анонси