Анонси
Постійно діючі курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, організацій, громадян»
   Курси проводяться відповідно до п. 3 «Порядку погодження і видачі дозволів на провадження діяльності, пов’язаної із штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищ у господарських цілях», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2002 р. № 302 п.4, для фахівців підприємств, установ, організацій та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності, які провадять діяльність, пов’язану із штучними змінами стану атмосфери та атмосферних явищ.
    Програма курсів розрахована на 42 години.
   До читання лекцій залучаються провідні фахівці Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони здоров’я України та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
   Після закінчення курсів слухачі отримують свідоцтво встановленого зразка та комплект законодавчих і нормативних актів відповідно до тематики курсів.
   Вартість навчання одного слухача становить 4 000 гривень.
   Початок навчання – по мірі формування групи.
   Для участі у навчанні необхідно подати заявку за зразком (додається).
   Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 206-31-86 (відділ навчально-методичної роботи).

Заявка
Анонси