Анонси
Постійно діючі курси підвищення кваліфікації на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання»
  Курси проводяться для спеціалістів природоохоронних служб підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців відповідно до статті 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та з метою підвищення рівня ефективності природоохоронної роботи суб’єктів господарювання щодо запобігання забруднення довкілля.
  Програма курсів розрахована на 36 годин.
 До читання лекцій залучаються провідні фахівці Державної екологічної інспекції України та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
  Вартість навчання одного слухача становить 3 000 гривень.
  Навчання проводяться один раз на два місяці.
  Після закінчення курсів слухачі отримують свідоцтво встановленого зразка та набір законодавчих і нормативних актів відповідно до тематики курсів (біля 180 одиниць) в електронному вигляді.
  Для участі у навчанні необхідно подати заявкуна e-mail evg_chum@bigmir.net, вказавши назву організації; прізвище, ім’я та по батькові слухача; посаду, відділ; електронну адресу.
   Додаткову інформацію можна отримати за тел. 098 428-61-37, 050-412-68-24 (Чумак Євген Борисович) або (044) 206-31-86 (відділ навчально-методичної роботи).

Заявка
Анонси