Анонси
Постійно діючі курси підвищення кваліфікації
Кафедра водно-екологічних проблем у відповідності до положення про сертифікацію екологічних аудиторів (наказ Мінприроди України від 29.01.2007 № 27) проводить спеціалізований курс підготовки до кваліфікаційних іспитів на отримання сертифікату екологічного аудитора на тему «Екологічний аудит» за 140-годинною програмою. 

Програма навчання є базовою для підготовки кандидатів в екологічні аудитори та складається з теоретичного курсу, практичних семінарів-тренінгів, стажування. 

За результатами пройденого курсу слухач отримує свідоцтво про проходження навчання з екологічного аудиту, яке надає право на складання екзаменаційного іспиту у Мінприроди  для одержання свідоцтва екологічного аудитора державного зразка.

Мета курсів навчання – формування системи знань та практичних навичок, необхідних для планування, організації та проведення екологічних аудитів на підприємствах, які відповідають вимогам Закону України «Про екологічний аудит» та ДСТУ 19011.

Курси проводяться систематично після закінчення комплектування групи слухачів на основі поданої заявки (форма заявки наведена нижче).

За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 206-31-85 та e-mail: emaa@bk.ru


Заявка
Анонси