Новини
Підсумкова сесія Київської Малої академії наук учнівської молоді
У Великій конференц-залі Національної академії наук України (вул. Володимирська, 55) з метою відзначення обдарованої  учнівської молоді навчальних закладів міста Києва  23 травня ц. р. відбулося засідання весняної підсумкової сесії Київської Малої академії наук учнівської молоді. У її роботі брали участь і виступили із вітальними словами перший  віце - президент НАН України Антон Наумовець; заступник директора Інституту біохімії  ім. академіка О.В. Палладіна НАН України Микола Веселовський; ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар; керівник Національного центру «Мала академія наук України» Станіслав Довгий; директор бібліотеки Лариса Березовська. У заході також брали участь  представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва; ВНЗ, наукових установ, районних  управлінь освіти міста Києва; вчителі та учні Київських навчальних закладів; ЗМІ. 
Із ґрунтовною  підсумковою доповіддю про діяльність відділень КМАНУМ виступив директор Київської Малої академії наук учнівської молоді  Володимир Васинюк.
Учасники зібрання, вітаючи школярів із вагомими науковими  перемогами,  висловлювали упевненість, що юні таланти у недалекому майбутньому  додадуть до скарбниці вітчизняної науки  нові здобутки в ім’я процвітання Батьківщини.
Ректор ДЕА Олександр Бондар, звертаючись  до талановитої  підростаючої зміни, у своєму виступі наголосив, що знання, набуті в Малій Академії, допоможуть молоді в примноженні успіхів як на терені наукової діяльності, так і в набутті відповідної  вищої фахової освіти. Він також підкреслив, що багаторічна  співпраця  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди із КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», зокрема, її відділенням екології та аграрних наук сприяє юним науковцям доторкнутися до науково-освітньої  діяльності Академії, ознайомитися з її науковим потенціалом, одержати підтримку вчених ДЕА. Тож природно, що і Академія нещодавно відзначила кращі учнівські наукові роботи, нагородивши їх здобувачів-переможців дипломами ДЕА,- зазначив вчений.

Анонси