Новини
Міжнародний форум «INNOVATION MARKET»
   21 листопада 2017 року   в Києві  розпочав свою роботу Міжнародний форум «INNOVATION MARKET», що проводиться вдруге.  Він здійснюється під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі,  Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України та  CSTEC - Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією. Мета форуму – об’єднати  представників влади  та бізнесу  навколо  розвитку інноваційного ринку України. Учасники – понад тисячу представників різних галузей: університетів, наукових установ і підприємств, винахідники,  автори Startup-проектів й інноваційних технологій - та відвідувачі в конструктивній атмосфері шукатимуть шляхи інтенсифікації інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси та інтелектуальна власність, агропромисловий комплекс, екологія та соціальний розвиток. Крім того, в  рамках Форуму  представлена Китайсько -Українська наукова виставка технологій та інновацій. Де вперше в Україні під егідою CSTEC на площі 2,2 тис.кв.м. свої напрацювання представляють понад 80 провідних наукових установ та виробничих компаній Китаю. Також відбудуться україно-китайський «круглий стіл» та Networking для молодих підприємців і Форум  україно-китайського співробітництва. На виставці  вітчизняні та  іноземні інвестори  представляють  кращі інновації  у всіх сферах економіки України. Серед новацій цьогорічного форуму  - Конкурс "Батл ВНЗ". Команди університетів змагатимуться у вирішенні конкретних реальних завдань,  поставлених представниками топових інноваційних підприємств та місцевих органів влади. Операційним співорганізатором Конкурсу виступає YEP Incubators - перша в Україні мережа академічних бізнес-інкубаторів. Що важливо- Команди-переможниці будуть залучені до проходження практики на підприємствах для впровадження знайденого рішення на партнерських засадах з командою розробників, а також відзначені відповідними  призами за різними номінаціями від партнерів та спонсорів Форму.
   У відкритті II Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET» брали участь і виступили  представники органів державної виконавчої влади   України і Китаю, науковці, бізнесмени. Зокрема, перший віце- прем’єр - міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан  Кубів; посол КНР в Україні Ду Вей; заступник міністра науки і технологій КНР Лі Менг ; заступник міністра освіти  і науки  України Максим Стріха; американський вчений і підприємець, третій космічний турист Грег Олсен та ін.
   Відбулися і перші «круглі столи» форуму та   засідання сесії « Екологія» за темою: « Програма  екологічноЇ стратегії України на період  до 2030 року» , в якому взяли участь директор Департаменту стратегії та  європейської інтеграції Мінприроди Леся Карнаух; голова Всеукраїнської громадської організації « Жива планета» Світлана Берзіна. На секційному засіданні із грунтовною  доповіддю «Інноваційні технології захисту довкілля» виступив проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління д.т. н., професор Олег Машков. В рамках  форуму Світлана Берзіна вручила дипломи переможцям конкурсу « Екологічна якість та безпека».
     22-24 листопада Міжнародний форум продовжить свою роботу.
 
 
 
 
 

Анонси