Новини
Міжнародний екологічний форум « Довкілля для України» - 2018 завершив свою роботу
У Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) 24 травня ц. р. завершився Міжнародний екологічний  форум «Довкілля для України» - 20018. Він став своєрідним майданчиком ділового спілкування та партнерства виконавчих органів державної влади, науковців, освітян та  бізнесу у напрямку розбудови екологічної сфери, поліпшення стану навколишнього природного середовища. Організації – учасники заходу – на демонстраційних стендах Х-ї Міжнародної виставки «Довкілля- 2018» продемонстрували свої окремі здобутки в галузі екологічної сфери, природоохоронній діяльності, інновації в енергозбереженні та альтернативній енергетиці тощо.
В рамках Форуму відбулося  п’ять засідань екологічно - тематичних  «круглих столів» (за участі  вчених, освітян Академії та  наукових установ України, представників Мінприроди і громадських екологічних організацій країни), організаторами яких були:  Департамент екомережі та природно – заповідного фонду Мінприроди, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, а модераторами – науковці Академії, профільні спеціалісти Мінприроди; семінар «Енергоефективність та зміни клімату: підходи та інструменти для забезпечення сталого розвитку громад» (організатори – Програма розвитку  ООН в Україні і Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу»), а також проведена  Всеукраїнська науково - практична конференція: «Проблеми боротьби з деградацією земель та опустелюванням в Україні у контексті змін клімату», у роботі якої брали участь і виступили профільні спеціалісти Мінприроди, Мінагрополітики України, Департаментів екології та природних ресурсів облдержадміністрацій, науковці та освітяни ДЕА, інших науково - освітніх закладів та установ Києва і  регіонів (головуючий – Антон Третяк, директор ННІ економіки та екології природокористування ДЕА). За підсумками конференції її учасники прийняли відповідну резолюцію.
Управління екології та природних ресурсів Київської міськдержадміністрації здійснило презентацію цікавого і корисного видання: «Екологічний атлас Києва».
По закінченню роботи Форуму підприємства,  організації та установи – активні учасники заходу - були нагороджені почесними дипломами Форуму.
Анонси