Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему «Збереження та відтворення ландшафтного і біотичного різноманіття природних комплексів та зелених зон міст і селищ як складових регіональних екомереж»
14 по 16 червня 2017 року кафедра заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів Українипроводить навчання з підвищення кваліфікації на тему «Збереження та відтворення ландшафтного і біотичного різноманіття природних комплексів та зелених зон міст і селищ як складових регіональних екомереж» у м. Кагарлик.
Курс навчання включає питання питання структури і формування національної, регіональної та локальних екомереж, екологічного моніторингу, менеджменту об’єктів природно-заповідного фонду, просвітницької діяльності, рекомендації щодо оптимізації озеленення за сучасними технологіями, керування екосистемами ПЗФ та рекреаційною діяльністю у межах зелених зон.
По закінченні курсів слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.
Місце проведення: Місце проведення: актова зала Кагарлицької міської ради, вулиця Героїв Небесної Сотні, 1, м. Кагарлик Київської області.
Початок навчання – 14 червня о 10-й год.
Після закінчення курсів слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.
Анонси