Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему: «Професійна підготовка щодо поводження з небезпечними відходами»
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з небезпечними відходами.
В процесі навчання слухачі набудуть знання щодо нормативно-правових вимог у сфери поводження з небезпечними відходами, організаційно-технічних заходів, класифікації відходів, державного обліку та паспортизації, мінімізації негативних впливів на населення та довкілля, контролю, нормування, способів та методів утилізації небезпечних відходів, охорони праці, пожежної безпеки.
Навчання проводять фахівці Академії і Міністерства екології та природних ресурсів України. Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікат встановленого зразка про професійну підготовку. Програму курсів та зразок заявки дивіться на сайті академії www.dea.gov.ua.
Вартість навчання –4000 грн. за одну особу.
Курси відбудуться з 23 по 27 квітня 2018 року у приміщенні Академії за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.
Реєстрація слухачів –23 квітня 2018 року о 9.30 годині.
Для комплектування груп прошу надіслати заявку до 20 квітня на e-mail: ekokaf@ukr.net тел/факс (044)206-30-35 (зразок додається).

Заявка
Анонси