Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему «Професійна підготовка щодо поводження з небезпечними відходами»
Термін навчання – з 24 по 28 квітня 2017 року.                
Мета – підвищення професіонального рівня знань керівників та фахівців сфери поводження з небезпечними відходами.
До уваги ліцензіатів, які мають ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами і подають до органу ліцензування документи та відомості, які визначені частиною третьою статті 15 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності"!

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди проводить професійне навчання з 24 по 28квітня 2017 року. У навчальній програмі розглядаються законодавчі та нормативно-правові вимоги; організаційно-технічні заходи щодо забезпечення безпеки довкілля у сфері поводження з небезпечними відходами та речовинами; європейське законодавство у сфері поводження з відходами, зокрема небезпечними; класифікація відходів, визначення класу небезпеки відходів; доступні технології оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів; нормування; ліцензійні умови; державний облік та паспортизація; токсикологічні властивості та негативний вплив небезпечних відходів та речовин на навколишнє природне середовище та здоров’я людини;  заходи впливу на порушників законодавства; пожежна безпека та заходи з охорони праці при поводження з небезпечними відходами; адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення законодавства у сфері поводження з відходами.

Заняття проводять фахівці Академії і Міністерства екології та природних ресурсів України. По закінченні навчання слухачі отримають сертифікат про професійну підготовку у сфері поводження з небезпечними відходами.

Вартість навчання – 4000 грн. за одну особу.
Курси відбудуться у приміщенні Академії за адресою: вул. Митрополита В. Липківського, 35, корпус 2, м. Київ, 03035.      Для комплектування груп необхідно до 20 квітня 2017 р. надіслати заявку на e-mail: deabgd@mail.ru, тел/факс (044)206-30-35) (зразок додається).

Заявка
Анонси