Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему «Професійна підготовка працівників сфери поводження з відходами»
Термін навчання – по мірі комплектування груп.                

Мета курсів
– підвищення професійних знань працівників сфери поводження з відходами для раціонального використання сучасної нормативно-правової бази та ефективності економічних механізмів у сфері поводження з відходами з урахуванням вітчизняного та світового досвіду.
В процесі навчання будуть розглянуті питання щодо структури та основних вимог законодавства України та ЄС у сфері поводження з відходами, чинників негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище, організації системи безпечного поводження з відходами, дозвільної системи та ліцензування, державного обліку та паспортизації відходів, державного класифікатору відходів, економічного та організаційного механізму регулювання діяльності у сфері поводження з відходами, можливості запровадження найкращих доступних технологій та прийняття управлінських рішень, охорони праці та пожежної безпеки при роботі з небезпечними відходами, інформаційного забезпечення діяльності поводження з відходами.

Заняття проводять фахівці Академії, Міністерства екології та природних ресурсів України та інших міністерств. Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації. Програму курсів дивіться на сайті академії www.dea.gov.ua

Вартість 72-годинного навчання – 4800 грн. за одну особу.

Курси проводяться у приміщенні Академії за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корпус 2, м.Київ, 03035.

Для комплектування груп необхідно надіслати заявку на e-mail: ekokaf@ukr.net, тел/факс (044)206-30-35 (зразок на звороті листа).

Анонси