Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему «Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання»
З 1 по 3 листопада 2017року відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Екологічна та промислова безпека при поводженні з відходами виробництва та споживання» за 24-годинною програмою для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Мета – підвищення кваліфікації при рішенні пріоритетних екологічних завдань в сфері поводження з відходами.
Під час навчання слухачі ознайомляться з нормативно-правовою базою України щодо поводження з відходами, досягненням європейської практики в цій сфері, розглянуть життєві цикли відходів, шляхи утилізації вторинної сировини та реальні технології, рециклінг відходів, еколого-економічні проблеми при поводженні з відходами на державному, територіальному та муніципальному  рівнях. Навчання проводять провідні науковці Академії та спеціалісти Мінприроди України.

По закінченні навчання слухачі отримують свідоцтва встановленого зразка про підвищення кваліфікації.

Вартість навчання- 2500 грн за одну особу. Для держслужбовців навчання безкоштовне.

Реєстрація слухачів - 01 листопада 2017 р. о 9.45 год.

Для комплектування групи надіслати заявку до 27 жовтня 2017 р.  (e-mail: ekokaf@ukr.net, тел./факс 044-206-30-35), зазначивши прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посаду, контактні телефони слухачів.

Анонси