Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему «Екологічна та промислова безпека під час роботи з небезпечними відходами»
Термін навчання – по мірі комплектування груп.                
Мета – підвищення професіонального рівня знань керівників та фахівців сфери поводження з небезпечними відходами.
У навчальній програмі розглядаються законодавчі та нормативно-правові вимоги; організаційно-технічні заходи щодо забезпечення безпеки довкілля у сфері поводження з небезпечними відходами та речовинами; європейське законодавство у сфері поводження з відходами, зокрема небезпечними; класифікація відходів, визначення класу небезпеки відходів; доступні технології оброблення, знешкодження та утилізації небезпечних відходів; нормування; ліцензійні умови; державний облік та паспортизація; негативний вплив небезпечних відходів та речовин на навколишнє природне середовище та здоров’я людини;  заходи впливу на порушників законодавства; заходи з охорони праці при поводження з небезпечними відходами; адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення законодавства у сфері поводження з відходами.
Заняття проводять фахівці Академії і Міністерства екології та природних ресурсів України. Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.
Вартість навчання – 2500 грн. за одну особу.
Курси відбудуться у приміщенні Академії за адресою: вул. Митрополита В. Липківського, 35, корпус 2, м. Київ, 03035.      Для комплектування груп необхідно надіслати заявку на e-mail: ekokaf@ukr.net, тел/факс (044)206-30-35) (зразок додається).

Програма 
Заявка
 
Анонси