Новини
Конкурс дитячої та молодіжної творчості «Перлина Fеst».
Днями у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації Українська асоціація районних та обласних рад організувала і провела ІV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Перлина Fеst».
Конкурс проводився під гаслом: «Творчість заради майбутнього!». Він вкотре засвідчив культурну різноманітність України, самобутність традицій та історичної спадщини, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.
У номінаціях «Оригінальний жанр» та «Патріотичний твір» брали участь діти - учнівська молодь різних вікових груп , які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування пізнавальних інтересів, первинних екологічних знань. Що важливо, залучення дітей до таких заходів сприяє вихованню в підростаючої зміни патріотизму і активної громадянської позиції.

Природа – багатство і окраса рідної Землі. Вітаємо дипломантку фестивалю Вероніку Бондареву за її чудовий   авторський вірш «Вода – це життя» у номінації «Патріотичний твір». 


Організаційний комітет Фестивалю висловлює щиру вдячність Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління, особисторектору, д.б.н., професору Олександру Бондарю заорганізаційнупідтримку та участь у ІV Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та молодіжної творчості «ПерлинаFеst». Анонси