Новини
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління підвищує кваліфікацію працівників Державної екологічної інспекції України з питань природно-заповідної справи
Всім відомо, що справа збереження природно-заповідного фонду України має загальнодержавне значення. Разом з тим, державне регулювання в зазначеній сфері є досить складним та спирається на багато секторальних нормативно-правових актів.
У рамках виконання Закону України “Про природно-заповідний фонд України” і згідно з планом-графіком курсів підвищення кваліфікації державних службовців – працівників територіальних органів Державної екологічної інспекції України та громадських інспекторів з охорони довкілля на 2018 ріку Державній екологічній академії післядипломної освіти Міністерства екології та природних ресурсів Україниз 25по 27червня 2018 р. проходили курси підвищення кваліфікації на тему «Організація та здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства про охорону і використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду».
Лекції читалипровідніфахівціта науковці в галузізаповідноїсправи, державного (екологічного) контролю, нормативно-правового регулюванняу межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, екологічного менеджменту рослинного і тваринногосвітуУкраїни.
Слухачами зазначених курсів були працівники територіальних органів Державної екологічної інспекції України, зокрема керівники структурних підрозділів, головні спеціалісти - державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища областей. Після проходження курсів всі слухачі отримали свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.
Слухачі високо оцінили програму навчання, її науково-практичну спрямованість та рівень викладання навчальних дисциплін. Вони висловили пропозиції щодо невідкладної потреби систематичного підвищення кваліфікації працівників Державної екологічної інспекції України, можливо, з виїздом в окремі регіони на базі окремих природно-заповідних установ.
Нагадуємо, що Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління продовжує навчання відповідно до Професійної програми підвищення кваліфікації з екології для працівників установ ПЗФ та пропонує взяти участь у зазначеному навчанні у новому навчальному році.


Анонси