Анонси
Курси з підвищення кваліфікації на тему: «Екологічна політика НАТО. Системи екологічного управління у військовому секторі відповідно до вимог ISO 14001»
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України з 07 по 08 грудня 2017 року проведе курси з підвищення кваліфікації на тему: «Екологічна політика НАТО. Системи екологічного управління у військовому секторі відповідно до вимог ISO 14001».
Навчальна програма короткострокового семінару розроблена Центром європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України згідно з Річною національною програмою під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 р. для реалізації курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію в царині екобезпеки, враховуючи вкрай напружену ситуацію в цій сфері, особливо у військовому секторі України.
Впровадження системи екологічного управління на основі стандартів серії ISO 14001 є шляхом позитивного вирішення існуючої ситуації, що не потребує значних фінансових витрат на впровадження і характеризується високою ефективністю підвищення рівня екологічної безпеки та поліпшення стану навколишнього середовища у Збройних Силах України.
Семінар обсягом 12 годин, передбачає відповідні теми лекцій та практичних занять.
Для державних службовців та природоохоронних установ навчання фінансується коштом державного бюджету, проїзд і проживання - коштом організації, що відряджає слухача.
Місце проведення: Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035.
Початок навчання - 07 грудня о 10-й год.
Після закінчення курсів слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.
Заявку-список слухачів (прізвище, ім’я та по батькові слухача, посада, моб. телефон) просимо надсилати до 05 грудня 2017 р. електронною поштою на адресу ceeai@ukr.net.
Контактний тел. +380-67-500-11-69 (проф. Гандзюра Володимир Петрович)
факс: 044 206 31 87.
Анонси