Новини
20-та Міжнародна виставка''Аква-Терм''
15 травня ц.р. у Києві в Міжнародному виставкому центрі (Броварський пр-т, 15) відкрилася 20-та Міжнародна виставка водопостачання, відновлюваної енергетики, енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, сантехники та басейнів "Аква-Терм Київ". Такий щорічний форум енергозбереження та інноваційних технологій - найбільш значимий і впливовий не лише в Україні, а й за її межами.

У заході  беруть участь компанії практично з усіх регіонів України та понад 15-ти країн світу, зокрема: Австрії, Італії, Іспанії, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини, Чехії, Німеччини та інших. У виставці "Аква-Терм Київ" представлені національні павільйони Нідерландів, Швеції, Німеччини, Австрії.

Виставка організована за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Експозиція - форум у всіх сегментах акцентована на енергоощадних технологіях: від систем опалення та кондиціювання до очистки води, що застосовуються у побуті, будівництві, сільському господарству, харчовій промисловості, фармацевтиці, машинобудуванні тощо.

У рамках виставки "Аква-Терм Київ -18" відбудуться семінари, «Круглі столи», і конференції за різними тематичними напрямками, зокрема: «Чиста вода та ефективне тепло для громадян України», «Шведські рішення тепло та холодопостачання», «Водопідготовка та очищення стічних вод. Лабораторний контроль. Вимоги до акредитації лабораторій» та ін.


Анонси