Впровадження сталих державних закупівель
Cемінар-тренінг на тему «Впровадження сталих публічних закупівель»
В рамках реалізації регіональної програми ЄС «Партнерство для довкілля та економічного зростання» (EaP GREEN)» в Україні здійснюється впровадження сталих публічних закупівель.
З метою ознайомлення із практикою впровадження сталих публічних закупівель у світі та Україні, надання консультаційної та методичної допомоги  тендерним комітетам  у здійсненні таких закупівель та постачальникам миючих засобів, лакофарбових матеріалів та теплоізоляційних матеріалів для участі в тендерних процедурах 25-27 квітня 2017 року  проводиться семінар-тренінг на тему «Впровадження сталих публічних закупівель». Програма додається.
Семінар-тренінг відбудеться за адресою: 03035, м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Міністерство екології та природних ресурсів, Інформаційно-просвітницький Орхуський центр (вхід з лівого торця будівлі Мнприроди).
Підтвердження щодо участі у семінарі-тренінгу просимо направити в термін до 21 квітня  2017 р. на e-mail  galas1999@yandex.ru.Контактна особа – Бузан Галина.

Програма семінару-тренінгу1

Програма семінару-тренінгу2
Анонси