Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему: «Використання геоінформаційних та аерокосмічних технологій цифрової картографії для проведення екологічного моніторингу та прогнозування наслідків антропогенного впливу на стан довкілля»
Кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління планує провести безкоштовні п’ятиденні курси підвищення кваліфікації за програмами для фахівців Національного центру управління та випробувань космічних засобів за темою:  «Використання геоінформаційних та аерокосмічних технологій цифрової картографії для проведення екологічного моніторингу та прогнозування наслідків антропогенного впливу на стан довкілля» (50 годин).
Слухачі курсів матимуть можливість ознайомитись з особливостями реалізації методів цифрової картографії, створення геоінформаційних систем (ГІС) та обробки космічних знімків дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) в інтересах проведення екологічного моніторингу та виявлення джерел антропогенного впливу.
Заняття проводять висококваліфіковані фахівці-доктори та кандидат наук:
Д.П. Пашков, фахівець в галузі навігації та управління рухом, д.т.н., проф., зав. каф. екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
О.А. Машков, фахівець в галузі військової кібернетики системи управління та зв'язку, д.т.н., проф., Заслужений діяч науки і техніки України, ветеран та Почесний працівник космічної галузі України;
В.М. Ващенко, фахівець в галузі фізики приладів, елементів і систем,д.ф.-м.н., с.н.с., проф. каф., лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки;
Р.Ю. Шевченко фахівець в галузі географічної картографії, к.геогр.н., доцент кафедри.
Курси відбудуться з 16 по 20 квітня 2018 р. на базі Національного центру управління та випробувань космічних засобів за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8.
Слухачі, які успішно пройдуть курси підвищення кваліфікації отримають свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.
Заявку-список слухачів, заповнений за формою, що додається,  просимо надіслати до Академії електронною поштою – e-mail: 202907@ukr.net  не пізніше 10 квітня 2018 року.
Контактний телефон: 206-30-36 (Кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій)

Заявка
Анонси