Анонси
Курси підвищення кваліфікації на тему: «Організація та здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства про охорону і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду»
З 25 по 27 червня 2018 року кафедра заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України згідно з планом-графіком проводить навчання з підвищення кваліфікації державних службовців – працівників територіальних органів Державної екологічної інспекції України та громадських інспекторів з охорони довкілля тему «Організація та здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства про охорону і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду».
Курс навчання включає питання особливостей контролю за дотриманням вимог законодавства про охорону і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду України. 
По закінченні курсів слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка.
Місце проведення: м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського,35 . корп. 2, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління.
Початок навчання – 25 червня об 11-й год.
Заявку-список слухачів (прізвище, ім’я та по батькові слухача, посада, моб. телефон) просимо надсилати до 22 червня 2018 р. на електронну адресу dea.kzs@ukr.net або тел./факс: 044 206 23 81.
Анонси